Pomůcky pro akupresuru

V této kategorii pomůcek se osvědčily zejména miniaturní akupresurní kuličky v aurikuloterapii nebo magnety v klasické tělové terapii bez použití akupunkturních jehel.  

W-AKOP jsou akupresurní kuličky ocelové vhodné pro neinvazivní aurikuloterapii místo použití ušních akupunkturních jehliček. Kuličky po nalepení na důkladně očištěné kůži vydrží 3-5 dnů. Náplasti jsou vodovzdorné.  Balení á 300 ks.

- CD-VAC jsou upravená semínka čínské byliny Vacaria vhodná při event.alergii pacienta na kovy. Semínka jsou opatřena antialergenní vodovzdornou náplastí. Balení á 10 ks na 10 platíčkách, tedy 100 ks v 1 krabičce. 

- W-MF a W-MG =  japonské magnety ACCU-BAND ferritové (sedativní účinek), nebo pozlacené se stimulačním efektem. Magnetické "čočky" o síle 800 gaussů jsou opatřeny výstupkem pro dodatečnou akupresuru a vodě-odolnou kulatou náplastí. Balení á 24 ks.

    ks./bal.

W-AKOP

japonské kuličky na akupresuru (průměr 1,2 mm) s průsvitnou náplastí. Kuličky jsou vyrobeny ze spec. slitiny magrain a mají neutrální účinek, jako ocel. Používají se zejména v aurikuloterapii, kde mohou neinvazivním způsobem nahradit ušní jehličky.
300

Přejít na nový e-shop

Akupresurní kuličky

 

 

    ks./bal.

CD-VAC

VACARIA na aurikulo-akupresuru. Upravená semínka (průměr cca 1 mm) čínské byliny nalepená na antialergenní tělové náplasti. Používají se v aurikoloterapii místo akupres. kuliček u pacientů alergických nebo přecitlivělých na kovy.
100

Přejít na nový e-shop

Magnety s náplastí

Japonské magnety ACCU-BAND jsou magnetické „čočky“ o ∅ 6 mm s výstupkem na akupresuru, emitující soustředěný magnetický tok o síle 800 gaussů (80 mT) z jediného bodu. Jsou dodávány jako W–MF = ferritové, nebo W–MG = pozlacené v balení à 24 kusů s českým návodem k použití.

 

    ks./bal.

W-MF

W-MF jsou japonské ferritové magnety ACCU-BAND. Magnetické „čočky“ o ∅ 6 mm s výstupkem na akupresuru, emitující soustředěný magnetický tok o síle 800 gaussů (80 mT) z jediného bodu. Mají sedativní účinek a používají se zejména pro utlumení bolesti.
24

W-MG

W-MG jsou japonské pozlacené magnety ACCU-BAND. Magnetické „čočky“ o ∅ 6 mm s výstupkem na akupresuru, emitující soustředěný magnetický tok o síle 800 gaussů (80 mT) z jediného bodu. Mají stimulační účinek a používají se pro posílení energie pacienta v určených oblastech nebo meridianech.
24

Přejít na nový e-shop