Pomůcky pro moxování

 Vzhledem ke komplikovanému používání klasické pelyňkové moxy v běžných ordinacích akupunktury  ponechali jsme ve svém sortimentu jen "nekouřivé", fermentované , typy moxy, a to :

W-MT je unikátní samohřející japonská moxa TAIYO, která se nezapaluje ! Z kotoučků o průměru cca 5 cm se po vyjmutí z blistru jen odstaní horní a spodní fólie. Tím se do směsi fermentovaného pelyňku a jemných ocelových pilin dostane vzduch a směs začne hřát. Kotouček se pak přilepí svou podložkou na akupunkturní nebo cubo-bod. Hřejivý efekt  40-45 °C trvá cca 2,5 hodiny. Pak kotouček vychladne a odstraní se. Moxu TAIYO je možno bezpečně používat během dne pod oblečením, ale i v noci. Balení je 24 ks.

S-MS  = moxa-kotoučky MOXSAFE k nasazení na aku.jehly bez oček, tedy ND-M23x nebo ND-M24. Balení je 100 kotoučků + 6 ks spirálových držáčků. 

  - W-MS = moxa-tyčinky cca 10x1,5 cm, balení á 6 ks, k přímému požehování akupunkturních bodů nebo

Moxa speciálně upravená

W–MT = samohřející jap. kotoučky, které hřejí cca 2,5 hodin (nezapalují se)

S–MS = spec.upravené moxa-kroužky na ocel. spirálkách k nasazení na jehlu

W–MS = nekouřivé tyčinky z fermentovaného pelyňku k požehování bodů

 

 

    ks./bal.

W-MT

japonská moxa TAIYO samohřející, 24 ks. Speciálně upravené kotoučky vel. cca 5 cm , které se nezapalují a nevydávají tudíž žádný kouř ani vůni. Po odstranění horní a spodní lepící vrstvy se moxa-kotouček umístí na vybraný akupunkturní nebo cubo-bod. Hřejivý efekt (cca 40-45 stupňů) trvá cca 2,5 hodiny. Pak kotouček vystydne a odstraní se. Moxa-kotoučky se mohou aplikovat na tělo pod oblečení, nebo i večer před spaním.
24

S-MS

MOXSAFE – japonské nekouřivé moxa-kroužky na ocelových spirálkách k nasazení na jehly s ocelovým držátkem bez očka - ND-M23x nebo ND-M24.. Ekonom. balení = 100 náhradních kroužků a 6 ocelových spirálek.
100

W-MS

moxa-tyčinky cca 10x1,5 cm z fermentovaného pelyňku v nekouřivé úpravě k přímému požehování akupunkturních bodů. Balení á 6 ks
6

Přejít na nový e-shop

Moxa klasická pelyňková­

Soubor výrobků z čínského pelyňku (Artemisia vulgaris, Artemisia Argyi) v klasické "kouřivé" úpravě jsme zredukovali na  typy japonských samolepících "komínků", které jsou méně "kouřivé" a nahrazují tak původně dodávané čínské moxa-kotoučky SH-MMS. Japonské moxy jsou výrazně kvalitnější v provedení, balení i vlastní aplikaci, čemuž však odpovídá i vyšší cena: 

 1) W-JSS (Shinkyu Soft) jsou mini-tyčinky z japonského pelyňku nejčistší kvality nalepené na pětibokých samolepících podložkách. Kolmý otvor v podložce a jemné rýhování na spodní straně zaručují mírné prohřívání  akupunkturního bodu cca 4-5 minut, až do úplného vyhoření tyčinky k hornímu okraji podložky. Eko-balení 144 ks na 4 platech po 36 kusech. 

2) W-MSI (Mini Shinibuki) - japonské pelyňkové mini-tyčinky určené k intenzivnímu prohřívání aktivních bodů. V kulaté podložce o průměru 15 mm je kolmý otvor - "komínek" zaručující rovnoměrné prohřívání bodu po dobu cca 3-4 minut, až do úplného vyhoření tyčinky k hornímu okraji podložky. Balení 80 ks na 4 platech po 20 kusech. Při aplikaci moxa-tyčinek W-MSI (metoda IBUKI) je nutno respektovat jemné pelyňkové aroma.