Jehličky pro ušní akupunkturu

Ušní jehličky - je skupina několika typů jehliček pro jednorázovou i trvalou aplikaci. Pro přehlednost jsou uspořádány podle tvaru a použití na:

a) - ušní trvalky typu "napínáček":ocelové W-SDS a ocelové pozlacené ND-GP.

b) - ušní jehličky ocelové typu "berlička"nebo "spinex" ve 3 velikostech: CD-SN5 = 0,16x5 mm, S-S6 = 0,16X6 mm jsou originál japonské jehličky SPINEX (SEIRIN) a N-SN7 = 0,16x7 mm čínské jehličky.  

c) - speciální ušní trvalky s aplikátorem zn. SEDATELEC : ocelové W-ASS , pozlacené W-ASG a titanové W-AST1. 

d) - mini-jehličky typu SuJok W-SV7 = 0,18x7 mm pro aplikaci např. v obličejové akupunkturře (vyhlazování vrásek) nebo i v klasické ušní akupunktuře.  

 

Jehličky typu „napínáček“

V této kategorii nabízíme oblíbené čínské „trvalky" W-SDS s oboustranně lepící náplastí. Tato náplast je umístěna nad ocelovým kroužkem jehličky i pod ním, takže  kov nepřijde do styku s pokožkou. Jehličky jsou tudíž vhodné i pro alergiky.

ND-GP - 0,22x1,5 mm - jsou pozlacené jehličky s oboustranně lepící matnou čtvercovou náplastí. Jehličky jsou baleny v platíčkách po 10 kusech ve sterilním blistru, takže jsou připraveny k okamžité aplikaci. Náplasti jsou anti-alergenní. 

 

    ks./bal.

W-SDS

ušní jehličky 0,22x1,5 mm typu "napínáček" . Dvoustranně lepící náplast je umístěna nad i pod kroužkem jehličky, takže ocelový kroužek nepřijde do přímého styku s pokožkou ucha. Vpich je pouze ocelovým hrotem jehličky. Výhodná varianta pro pacienty alergické na ocel.
100

ND-GP

0,22x1,5 mm - pozlacené jehličky s oboustranně lepící matnou čtvercovou náplastí.
100

Přejít na nový e-shop

Jehličky typu „spinex“

Jehličky „s ouškem“ jsou dodávány v délkách – 5, 6 a 7 mm, přičemž 0,14x6 mm jsou originál japonské jehly SEIRIN SPINEX - S-S6. Ty mají jiný tvar, než veškeré jiné intradermální jehličky (hrot jehličky končí uprostřed očka). 

Kvalitní čínské jehličky značky C&D (obj.kód CD-SN5) mají rozměr 0,16x5 mm a tvar "tenisové rakety".

Čínské jehličky N-SN7 0,16x7 mm s očkem jsou baleny jednotlivě v blistrech na kulaté bílé plstěné podložce, celkem 200 ks v 1 krabičce. Jehličky mají stejný tvar, jako CD-SN5, jsou jen o 2 mm delší. 

 

 

    ks./bal.

CD-SN5

0,16x5 mm, ušní jehličky v ekonom. balení á 200 ks.
200

S-S6

0,14x6 mm, oblíbené japonské ušní jehličky SEEIRIN-SPINEX. Hrot jehličky končí uprostřed očka.
100

N-AN7

0,16x7 mm. Kvalitní čínské ušní jehličky typu "spinex" pro jednorázovou i trvalou aplikaci. Náhrada za již nedodávané jehličky N-SN7. Nové balení á 5x5 jehliček na 1 plastové podložce v 1 sterilním blistru. Po odebrání potřebného množství jehliček je možné zbývající jehličky uchovávat např. v Petriho misce.
200

Přejít na nový e-shop

Speciální ušní jehličky

Díky zvýšené poptávce jsme zavedli do sortimentu spec. ušních jehel pro permanentní aplikaci všechny 3 typy špičkové francouzské značky SEDATELEC, tedy:

W-ASS = jehličky ocelové 

W-ASG = jehličky pozlacené 

W-AST = jehličky titanové 

Jedná se o unikátní krátké "hroty" v plastikových aplikátorech, které slouží jako píst k zavedení jehličky do okolí ucha. U ocelových a pozlacených jehliček je na konci aplikátoru umístěn černý magnetický terčík. Aplikátor je pak předán pacientovi, který si magnetem může zavedené jehličky dodatečně stimulovat dle pokynů akupunkturisty. 

Titanové jehličky W-ASTx se aplikují zejména pacientům alergickým na běžné kovy. Titanové hroty jsou nemagnetické a pacienti s nimi mohou tudíž absolvovat i vyšetření na MRT, ap. Vzhledem k vyšší ceně nabízíme tyto jehličky na vyzkoušení i v min. balení 1 sterilního blistru s 8 kusy. Originální balení je pak 200 jehliček. Úspěšně jsou tyto jehličky aplikovány i v podpůrné terapii závislostí (obezita, kouření, aj.) 

W-SV7 jsou jemné ocelové jehličky s vinutým držátkem bez očka známé z metody SuJok. Aplikují se na ucho, ale i v obličejové akupunktuře, např. proti vráskám v okolí očí apod. Vinuté ocelové držátko má délku 12 mm a jehlička 7 mm.

 

    ks./bal.

W-ASS

spec.ušní trvalky orig. SEDATELEC s plast.aplikátorem a magnetem na dodatečnou stimulaci.
200

W-ASG

Originál SEDATELEC - pozlacené jehličky s aplikátorem pro permanentní zavedení v ušní akupunktuře.
80

W-AST

spec.ušní jehlička "trvalka" titanová zn. SEDATELEC . Vhodná pro alergiky na stříbrné nebo pozlacené jehličky. Min.balení = 1 platíčko s 8 jehlami á 50 Kč.
8

W-SV7

0,18x7mm, jehlička typu "Su-Jok" s vinutým ocel.držátkem bez očka, vhodné i pro obličejovou akupunkturu.
100

Přejít na nový e-shop

Náhradní náplasti

W-SPX =  antialergenní kulaté náplasti zn. SEDATELEC o průměru 9 mm

W-MPN =  antialergenní náplasti o průměru 12 mm jsou vhodné k přelepování námi dodávaných ušních jehliček, ale i akupres.kuliček nebo magnetů. 

    ks./bal.

W-SPX

Náhradní náplasti SEDTELEC tělové barvy, průměr 9 mm. Originál balení 5x120 ks, vhodné pro ušní jehličky typu "napínáček", nebo spec.jehličky.
600

W-MPN

náhradní náplasti k ušním jehličkám a magnetům . Průměr 12 mm, 120 ks, tělová barva.
120

Přejít na nový e-shop